SU Program

je kurz pro tebe

Aktuálně není spuštěno přihlašování na SU Program z důvodů letních prázdnin!

Na letní prázdniny plánujeme náš SU Summer 2022. Perfektní taneční týden! Ještě pár jednotek míst zbývá, podívejte se zde na informace a můžete se ještě přihlásit!

Pojďte být s námi v kontaktu a vyplnit formulář o zasílání emailů! Když budeme spouštět nový SU Program, dostanete info jako první! Formulář je umístěn níže.

Nové přihlašování na SU Programy budeme spouštět v průběhu prázdnin.

Chceš začít tancovat, ale nevíš co, nebo kde?

Chceš si to zkusit, ale víš, že jedna hodina ti neukáže tolik?

Chceš víc, než jen jednorázový open class, ale nestihl jsi zápis?

Zajímá tě a chceš zkusit konkrétní styl? 


Jestli jsou tvoje odpovědi hlavně ANO, jsi na správné adrese. V Soul United poskytujeme taneční kurzy v dlouhodobém horizontu (rok a více) s možností vystupování na soutěžích, akcích, vzdělávání do hloubky a dlouhodobého působení spolu. Někdo si chce dané styly jen zkusit, neví co by bylo pro něj, nestihl nábor, nechce se dlouhodobě vázat, atd..přesně pro takové je tu SU PROGRAM.


SU program vznikl na základě dotazů ohledně možností připojení se k nám do Soul United v průběhu roku, kdy bylo už po náborech. V rozjeté sezóně je to složité a pokud nemá dítě zkušenosti, je to složité.

V SU hledáme vždy možnosti a proto je tu SU PROGRAM. Jedná se o sérii 6 lekcí po 1.5 hodině v konkrétním stylu. Kurzy budou rozděleny na začátečníky, mírně pokročilé, či pokročilé

Jestliže tedy nestihneš nábor do skupiny, nebo se rozmyslíš v průběhu roku, či zjistíš, že daná aktivita, kterou jsi zkusil, tě nenaplňuje, tak nemusíš čekat půl roku/rok na otevření nových aktivit.


Máš zájem odebírat informace o tom, jaké programy a možnosti budeme otevírat? Stačí nám zde zanechat email a budeš mít informace jako na zlatém podnose a nic ti neuteče :) 

Taneční styl, který si vybereš Ty

Kurzy do kterých se budeš hlásit jsou rozděleny podle věku a zkušeností. Hlásíš se podle věku a svých skills. Nemusíš se tedy bát, že budeš pozadu, pokud jsi začátečník, nebo se kousat nudou, jestliže máš už něco za sebou.

SU program, bude v konkrétním stylu (streetdance foundation, choreografie, breakdance, house dance, shuffle dance, contemporary a další), který si vybereš při přihlašování (a který budeme zrovna otevírat), pokud nebude uvedeno v přihlášce jinak. Kurzy budou kapacitně omezeny (chceme zaručit prostor a co nejlepší přístup pro studenty) a budou probíhat v Soul United studiu na Žižkově.

Jaký styl, úroveň, den a čas budeme otevírat se dozvíš z našich stránek, či sociálních sítí. Určitě doporučujeme sledovat Soul United na facebooku a instagramu, ať máš veškeré informace hned z první ruky.

Streetdance, breaking, contemporary?

Či něco jiného? Rozhodně bude z čeho vybírat

Proč SU Program?

Kurz na míru

Styl přímo dle Tvého zájmu, který se nebude míchat s jiným stylem, ale zaměříme se přesně na to, co chceš.

Kvalitní lektoři

Program povede člověk, který je kompetentní a má v daném stylu  co předat. 

Možnost navázání

Líbí se Ti tanec a chceš v něm pokračovat? V Soul United máme dlouhodobější kurzy, kde budujeme komunitu a přátelství, jdeme hlouběji do tance a můžeš růst ještě více.

Přátelská atmosféra

Prostředí je důležité a na tom si v SU zakládáme. Ať v klasických kurzech, ale i v SU Programu se nebude člověk cítit špatně.

Časové možnosti

Najdeš si kurz dle Tvých časových možností a preferencí jak Ti vyhovuje.

Podporuješ své zdraví

Pohyb je nevylučitelnou součást pro člověka. Buduješ si fyzičku, zdraví, ale také si odpočineš od všedních strastí školy/práce a nabereš hromadu endorfinů do těla.

Ceník SU Programu

SU Program dle výběru 

Detaily vždy u konkrétního přihlášení

1.990 Kč

Máš zájem odebírat informace o tom, jaké programy a možnosti budeme otevírat? Stačí nám zde zanechat email a budeš mít informace jako na zlatém podnose a nic ti neuteče :)