Přihlášení

Přihlášky na květen jsou otevřeny! Informace a přihlášky nížeMinimální počet pro spuštění Programu je 5 účastníků, maximální 10-13 (podle stylu).

Po odeslání přihlášky máš Tvoje místo pouze REZERVOVANÉ. Pro potvrzení místa v programu je potřeba uhradit platbu, která Ti příjde společně s informacemi do emailu.

Květnový SU Program Streetdance/hip hop a breakdance si vezme pod křídla Standa Prošek.


Standa Prošek

Standa stojí za vytvořením celého Soul United. Je to všestranný tanečník zaměřující se hlavně na newschool choreografii, breakdance a tanci obecně založeným na osobitém stylu. Mimo účasti a umístění na celorepublikových soutěžích spolupracuje také na komerčních projektech jako například Superstar, Tvoje tvář má známý hlas, Miss, či různé divadelní představení, či televizní reklamy, nebo účast na World of Dance. Za svou taneční kariéru působil, a stále působí a spolupracuje, s tanečními špičkami a různými osobnostmi. Mezi ně patří napřklad JK Sanchez, Ben Cristovao, Sharlota, Fosco Alma, Pavel Callta.

V rámci květnového SU Programu se se Standou podíváme na základy streetdance/hip hop tance, naučíme se základy, posléze širší základy a samozřejmě propracujeme do choreografie a způsobu, ať studenti pochopí více hip hop jako takový.

SU Program je pro dospělé, ale i pro děti a mládež (vždy uvedeno u konkrétní přihlášky). Pokud je ti méně jak 18 let, bude potřeba přinést na první lekci ještě přihlášku se souhlasem zákonného zástupce, kterou dostaneš v emailu.

Rozhodně nezapomeň věci a boty na přezutí, vodu a chuť si to pořádně užít!


SU Program bude probíhat v Soul United studiu na adrese U Kněžské louky 32, Praha 3

V případě jakýchkoliv nejasností, či dotazů se stačí ozvat Standovi a cokoliv vyřešíme. Spojení najdeš v sekci KONTAKT

Budeme se na Tebe těšit!