Pronájem sálu

Prostor pro Vaše aktivity

Ve volných hodinách kdy netrénujeme nabízíme k Vašim tréninkům, projektům, natáčení a dalším aktivitám náš sál s možností pronájmu. 

Taneční a pohybový sál s ozvučením (prozatím jen 3.5 mm jack (redukci na iPhone na vyžádání)) s možnosti oddělených šaten paravanem, vlastní toaletou, sprchou a kuchyňkou. Sál disponuje plochou 60m2 (10 x 6 metrů)

Adresa sálu je U Kněžské louky 32, Praha 3, Žižkov. Sál je skvěle dostupný MHD a v blízkosti je spousta občanské vybavenosti (MHD, obchody, restaurace v docházkové vzdálenosti)

Sál je vhodný jak pro taneční aktivity, tak i pro lekce jógy, tai chi, či podobné cvičení zaměřené na koncentraci. Bohužel není vhodné zde provozovat zkoušky vytvářející veliký hluk (bubny, apod.)

Jak se do sálu dostat

Autem

Přímo před sálem a v jeho okolí lze pohodlně zaparkovat. 


MHD

Nejbližší zástávky jsou Balkán (bus), Spojovací (tram, bus), nebo docházková vzdálenost z Kněžská Luka (tram).

Ceník pronájmu

Cena za hodinu pronájmu (60 minut)

350 Kč

Dlouhodobý pronájem 

Lze domluvit cenu individuálně

  • V ceně je samozřejmě využití celého prostoru (sál, kuchyňka, sprcha, šatna)
  • V případě rezervace více hodin v týdnu, domluva na ceně možná.
  • V případě zájmu o individuální záměr (víkend, celý den, apod..) nás kontaktujte. Cena se bude pohybovat dle domluvy.
  • Přes prázdniny (červenec - srpen) se o ceně sálu informujte, najdeme společnou cestu. Pro informace se nám určitě ozvěte na email, nebo telefon. Kontakt zde 

Obsazenost sálu

Fotogalerie

Sál není kompletně hotový. Ještě ho čekají dodělávky ve smyslu dokompletování zrcadlové stěny, rozdělení šaten, dekorace a další kroky k nádhernému prostoru :)


Máte zájem o krátkodobý, či dlouhodobý pronájem? Využijte náš formulář k Vašim dotazům, napište mail/sms nebo zavolejte pro bližší info. Kontakt ZDE