Pronájem sálu
Vyjma tanečních lekcí skupiny lze poskytnout pronájem prostor pro Vaše aktivity

!!OPOUŠTÍME TENTO SÁL!! Od září budeme v nových prostorách, konkrétně na Žižkově! Možnost pronájmu neobsazených časů bude samozřejmostí! :) O možnost pronájmu se kdykoliv informujte (taneční plocha bude rozměrově velmi podobná)

Ve volných hodinách kdy netrénujeme nabízíme k Vašim tréninkům, projektům, natáčení a dalším aktivitám náš sál s možností pronájmu. 

Světlý a prostorný sál s ozvučením (3.5 mm jack. Na přání může být USB, nebo i CD) s oddělenými šatnami a PVC podlahou. Rozměry sálu jsou 12 x 6.5 metrů. Využitelná plocha tedy 80m2

Adresa sálu je Českobrodská 34/7, Praha 9. Ikdyž se to nezdá, sál je velmi dobře dostupný. Z centra cca 20 minut, z vysočanské do 10 minut. Pokud pojedete ze Spojovací (žižkov), jedná se o jednu zastávku autobusem.

Z umístění na mapě se může zdát, že sál je špatně dostupný, ale opak je pravdou. Jede k nám 5 přímých autobusů z poloviny prahy a Spojovací je velice kvalitní dopravní tepna. Nenechte se zmást prvním dojmem :) 

Jak se do sálu dostat

Autem

Před areálem sálu lze pohodlně zaparkovat. V případě potřeby možnost parkování i v areálu.


MHD

Zastávka autobusu "Pod táborem" a poté cca 3 minuty pěšky. 

  • 109 (Dolní Počernice - Palmovka)
  • 177 (Poliklinika Mazurská - Chodov)
  • 182 (Opatov - Poliklinika Prosek)
  • 183 (Vozovna Kobylisy - Háje)
  • 195 (Krausova - Jesenická)

Jak dojít do sálu od zastávky? Video ZDE

Sál není z důvodu okolních hudebních zkušeben vhodný pro cvičení jógy, meditací, tai-chi, apod.. (dopoledne není problém. Jedná se hlavně o podvečerní časy)

Pokud byste měli zájem o pronájem na výše uvedené, doporučuji ráno/dopoledne. Určitě se můžete informovat, pokud máte dotazy.

Ceník pronájmu

Uvedené ceny jsou za jednu hodinu (60 minut)

Dopolední hodiny (7:00 - 16:00)

250 Kč

Odpolední hodiny (16:00 - 23:00)

300 Kč

  • V případě dlouhodobého pronájmu, který preferuji, domluva na ceně možná.
  • V případě zájmu o individuální záměr (přes noc, víkend, celý den, apod..) nás kontaktujte. Cena se bude pohybovat dle domluvy.
  • Přes prázdniny (červenec - srpen) je výrazně nižší sazba pronájmu sálu a to 200Kč/hodina. Pro informace se nám určitě ozvěte na email, nebo telefon. Kontakt zde 

Obsazenost sálu

Fotogalerie


Máte zájem o krátkodobý, či dlouhodobý pronájem? Využijte náš formulář k Vašim dotazům, nebo zavolejte pro bližší info. Kontakt ZDE