Aktuality

Aktuality, které hýbou světem. Nezapomeňte se sem koukat a sledovat facebook!

Nábor na novou sezonu 2021/2022 spuštěn! Přihlášky v tlačítku níže

Výše je ukázán návrh lekcí na následující sezonu. Rozvrh může projít lehkou změnou o které určitě budete informování emailem (jestliže jste přihlášení na sezonu), případně sledujte aktuality :)

Spouštíme zápis a nábor k nám do Soul United! Jestli tě baví hudba a chceš tancovat breakdance, či jiné streetové styly, je ten pravý čas! :)

Je to tu! Plánujeme náš Soul United Summer 2021 a byť venku nesmíme ani z okresu, tak pevně věříme, že si v létě budeme užívat naše radovánky a SU Summer 2021 mezi nimi prostě nesmí chybět!

Otevíráme!

06.12.2020

Dočkali jsme se a můžeme opět otevřít naše kurzy! Od pondělí 7.12. pokračujeme tam, kde jsme skončili <3 těšíme se na všechny souláky, malé i velké!

SU Soutěž!

21.11.2020

Momentálně nám probíhá v Soul United podzimní soutěž!! Info máte ve vašich skupinách. Moc se těšíme na všechny Vaše videa!! Podzimu a šťastné náladě zdar! :)

V aktuální době bohužel nemůžeme provozovat plnohodnotné lekce, ale chceme samozřejmě poskytnout co nejlepší postup pro děti a aby si i v této době vytvořili správný přístup k tanci a zodpovědnosti.