AKTUALITY
Aktuální věci, které se u nás dějí. Nezapomeňte si dát také odběr!


PŘIHLÁŠKY NA SU SUMMER SPUŠTĚNY!!! NALEZNETE V SEKCI SOUL UNITED SUMMER!

TĚŠÍME SE! :) 


Taneční stage čeká na tebe
Taneční stage čeká na tebe

Již v pátek 13.12.2019 od 19 hodin se koná tanečně divadelní představení našich tanečních složek. Uvidíte všechny naše tanečníky a tanečnice od nejmenších školkových, až po zkušených soutěžních skupin. Letos máme pro Vás přichystané i překvapení ve formě hudební vsuvky :) Lístky můžete žádat na našem emailu v sekci KONTAKTY :)  


Již za týden startujeme naše dětské kurzy na MŠ Sokolovská a ZŠ Lobkovicovo náměstí! :) 

Monkeys, pandas, surikatas začínají 3.10.

Snakes začínají 1.10.

těšíme se! :) 

Dnes pořádáme nábor do JVK (12-15), či HVK (16+) složek 🤩 🔥Pokud se chcete k nám přidat, ale ještě jste nestihli poslat přihlášku (nebo jste zapomněli, či nepřišlo info o dnešku což se může stát), napište zprávu, vše domluvíme  🙏
Také nás zastihnete na zápisech, které budou probíhat:


🔹 Pondělí 9. a středa 11. v ZŠ Lobkovicovo náměstí v čase 12:00 - 14:30

🔹 Středa 11. v MŠ Sokolovská od 17 hodin

🔹 Pátek 13. v ZŠ Vršovická (čas upřesníme)

pro děti budou na těchto místech také připraveny ukázkové hodiny, takže se mohou přímo podívat do čeho s námi půjdou 🥳 každopádně s přihlašováním dětí neotálejte, aby bylo v kurzu ještě místo.Pokud jste nestihli nábor do JVK, či HVK složek, nemusíte zoufat. Napište a domluvíme operativně 😎
Těšíme se, Vaše Soul United ❤️


>> NÁBOR TANEČNÍKŮ <<

Prázdniny končí a nová sezóna nenechá na sebe dlouho čekat! Co to znamená? Soul United opět otevírá dveře a možnosti zápisu a náboru k nám do skupiny!! Líbí se ti co děláme, jak spolu trávíme čas a chceš to zažívat s námi a poznat partu skvělých lidí? Neváhej a pošli přihlášku, kterou najdeš v sekci ZÁPIS/NÁBOR a Standa se ti už ozve co dál :) 


Ve středu 19.6.2019 probíhá ZAHRADNÍ SLAVNOST! Uvidíte zde všechny naše složky od těch nejmenších až po ostřílené soutěžní tanečníky :) Pojďte si to s námi užít :)

Info pro rodiče. Trénink a zkouška na vystopení proběhne v pondělí 17.6. u nás v sále Soul United (českobrodská 34/7, Praha 9). Info najdete ve vašich emalových stránkách :) 


SOUL UNITED SUMMER 2019

V termínu 7.-14.2019 nás čeká letní taneční soustředění. Pro více informací se podívejte na sekci "SU SUMMER". Čeká nás týden zábavy, tance, vzdělání a kamarádů :) S přihláškami nečekejte :) 

>> Nábor << 

Jako každý rok i tento nebude vyjímkou. Blíží se termín náboru do skupiny a pokud i ty chceš být součástí, vy, nebo Vaše dítko, nenechte si tuto příležitost ujít.

Nábor bude probíhat 17.9.2018 v našem sále na adrese Českobrodská 34/7 - Praha 9. Pro přihlášení na nábor stačí vyplnit přihlášku ZDE a my se Vám už ozveme s detaily. Pokud se chcete na něco zeptat, určitě napište na email, nebo zavolejte Standovi, on Vám už poradí. 

Nábor bude probíhat formou workshopu a následně si řekneme co nás čeká. Tak nenechávej přihlášku na poslední chvíli a pošli ji, místa ještě jsou :) Těšíme se.


Pozor pozor! Kromě facebooku, nás už můžete najít i na instagramu! Hledejte nás pod jménem @soulunitedcz