Aktuality, které hýbou SU světem. Nezapomeň se sem koukat a sledovat naše sítě

Merch!

14.11.2023

Jak víte z vašich emailů a info z discordu, čeká nás nový merch - trika, mikiny, snapbacky, zimní čepice 😍 Další kousky budou dělány v průběhu. Všechny informace dostáváte na discord a těšíme se na nové, fresh kousky do našich šatníků 🤩

Startujeme!

09.09.2023

Už nám postupně začíná začátek našich SU kurzů a lekcí a neskutečně se těšíme až odpálíme naší další sezonu 🥳 Níže máte přehled jednotlivých kurzů, kdy budou začínat, ať víte a o nic nepříjdete:

Proč? Protože můžem! A samozřejmě chceme poskytnout to, co děláme. I o prázdninách. Pokud zrovna Vaše dítě nemá program, máme tu možnost, kterou můžete využit!Nabízíme pilotní, prázdninový SU Program pro děti. A o co vůbec jde?

SU SMMR 23

20.01.2023

Máme otevřené přihlášky na Soul United Summer 2023! Nabíhejte na přihlašování v sekci organizujeme -> SU SUMMER 2023

Jarní prázdniny jsou tady (a pro organizaci nejhorší prázdniny, protože každá část je má jinak :D). Ohledně našich Soul United tréninků v termínu 7. - 11. března se má situace následovně:

Venku je sice ještě zima, chodíme v bundách, ale náš letní týden a jeho plánování je již dávno v procesu a dnes ho dáváme opět veřejně ven! Prvotní a tzv. právo veta měli jak naši studenti, tak ti, kteří SU Summer navštevují a proč? Protože loajalita se vyplácí a kapacita je omezená!

Výše je ukázán návrh lekcí na následující sezonu. Rozvrh může projít lehkou změnou o které určitě budete informování emailem (jestliže jste přihlášení na sezonu), případně sledujte aktuality :)

Spouštíme zápis a nábor k nám do Soul United! Jestli tě baví hudba a chceš tancovat breakdance, či jiné streetové styly, je ten pravý čas! :)