SOUL UNITED

Tanec není jen o pohybu

Tanec nevnímáme jen jako pohyb. Dáváme tomu něco navíc. Je důležité vědět jak to děláme, ale také proč a co děláme.

 "Neustále posouváme svoje hranice"

Soul United vzniklo v roce 2014. Primárně pro rozvoj tance jedinců a vzniku něčeho nového s jedinečným přístupem. Pro rozvoj zkušeností a taneční kultury. v SU předáváme více, než jen tanec, ale také jeho znalosti, vědomosti a jdeme ještě hlouběji. Ať jde o seberozvoj, budování vnitřního postoje, či teamu jako takového. Chceme, aby naši studenti pochopili, že tanec je více než jen "running man" nebo soutěžní choreografie, která za sezonu nebude aktuální.

V SU máme soutěžní, ale i nesoutěžní složky, které jsou rozděleny podle věku, stylu a výkonnosti. Chceme dosáhnout maximálního potenciálu a co nejefektivnější výuky. Mimo naše pravidelné lekce pořádáme soustředění a workshopy určeny primárně pro naše studenty. Info najdete v sekci AKTUALITY, nebo na naší facebookové stránce Soul United.

Něco to stojí

Cesta k úspěchu není zcela jednoduchá. Chce to vytrvalost, odhodlanost jít si za svým cílem. Nenechat se odradit počátečními neúspěchy. Pokud chceme něčeho dosáhnout, musíme překonávat naše limity, nepodlehnout negativním pocitům, ale naopak. Motivovat se jimi a brát je jako výzvu. Držet si směr a jít si za ním. Leckdy se může stát, že cíl je v nedohlednu, nebo zcela nedosažitelný. Pak je zapotřebí věřit sám v sebe a v lidi kolem nás. Podporovat se a jít dál. Nevěsit hlavu a držet s teamem. Jedině tak lze dosáhnout úspěchů, bez ohledu na to, jestli občas prohrajete, nebo vyhrajete. Vydržet a věřit, že odměna za vynaložené úsilí se dostaví.


Vítězství není vždy to podstatné, ale nebudeme zde lhát, že nás to netěší a není to pro nás odměna za vynaloženou dřinu a vytrvalost, kterou do skupiny vkládáme. 

Posouvá nás to dál a dodává motivaci dál pracovat. A nejen to. Zceluje to náš kolektiv, kterému dnes už všichni říkáme "naše druhá rodina". Věříme jeden druhému.