LEKTOŘI

Lektorský team, který se stará o naše tanečníky

Standa Prošek

Leader, lektor (streetdance, breakin')

Standa stojí za založením celého Soul United. Celé SU se snaží neustále posouvat dále, ale ani sebe nenechává pozadu.

Standa vede většinu tanečních kurzů, které v SU probíhají. Snaží se vést tanečníky takovou cestou, aby se nestávaly pouze "opičkami", které se naučí soutěžní choreografii a to je celé. Jeho cíl je vychovat tanečníka, který se najde v tom, co dělá. Klade důraz na techniku, ale i osobní projev. Vedení kurzů, ale i celého SU vede jak cestou tanečního vzdělání, ale proplétá je i s osobním rozvojem, kterému se z velké části věnuje a zajímá se o něj.

 Se Standou se setkáte ve většině kurzů v SU, v řešení organizace a komunikace (interní - kurzy, ale i SU Summer a další vystoupení a akce, na kterých jsme součástí).

Maky

Lektor (Streetdance)

Tanci jsem se začala věnovat ve svých 6 letech, kdy mě maminka přihlásila do kurzu taneční aerobic. Postupem času jsem začala poznávat další taneční styly a nejvíce mne oslovil street dance, kterému se věnuji dodnes. V 18 letech jsem začala tanec i vyučovat. Byla jsem jak lektor soutěžních složek, tak i součástí tanečních škol, kde jsem působila. Momentálně žiji v Praze a sbírám dál zkušenosti nejen ve street dance, ale také v contemporary. Sama se stále učím a mimo to své dlouholeté zkušenosti ráda předávám dál.

Losky

Lektor (breakin')

Info o Loskym doplníme brzy 🙌🏼 👑

David

Lektor (streetdance)

Text o Davidovi doplníme 🙌🏼 👑

Dan a Honza

Breakin'

Text o klucích doplníme brzy 🙌🏼 👑

Denisa

Lektor

Denis je tanečnice, lektorka, ale také modelka a performerka na komerčních akcích. Začínala na contemporary, ale postupem se dostala i ke streetovým stylům. Mimo streetdance se také věnuje a zaměřuje na vogue a high heels. Je také součástí House of Ambitchous. Denis můžete vidět jak na komerčních, ale i undergroundových (méně komerčních) projektech

Kristy

Lektor

Info o Kristy doplníme brzy 🙌🏼 👑