LEKTOŘI

Lektorský team, který se stará o naše tanečníky

Náš team lektorů

Standa Prošek

Standa stojí za založením celého Soul United. Je to zakladatel taneční skupiny a snaží se ji neustále posouvat dále.

Standa vede většinu tanečních kurzů, které v SU probíhají. Snaží se vést tanečníky takovou cestou, aby se nestávaly pouze "opičkami", které se naučí soutěžní choreografii a to je celé. Jeho cíl je vychovat tanečníka, který se najde v tom, co dělá. Klade důraz na techniku, ale i osobní projev. Se Standou se setkáte ve většině kurzů v SU a v řešení organizace.

Terka Pšenková

Tancovat jsem začala už od svých 6 let. Avšak tančit naplno jsem začala věnovat tanci od 10 let. Jsem jak tanečník, tak i choreograf v Motus Třebíč. Za svoji působnost jsme spolu nasbírali mnoho zkušeností a úspěchů jak v českém, tak i zahraničním prostředí. Přes streetdance styly po contemporary a art. V Soul United se zaměřujeme hlavně na streetdance styly a pro rozvoj tanečníků zde vyučuji hlavně contemporary lekce.

Domča Soukupová

Tančím od svých 4 let jako každá holčička jsem začínala baletem. V 8 letech jsem objevila streetdance, který jsem začala dělat i soutěžně. Časem jsem dostala možnost i vyučovat děti, se kterými jsme posbírali nejeden úspěch. Z osobních důvodu jsem přestala a dala si pauzu, ale po dvou roční přestávce jsem objevila Soul United, kde momentálně působím jako trénérka dětí a těším se na další roky zde a doufám, že zde budu ještě dlouho působit!

Nik Dvořák

V Soul United jsem již od jeho počátku a je mi ctí se na samotném SU podílet aktivně. Tanec mě lákal už od malička, ale nejvíce mne uchvátil breakdance. Zde v SU budu vést i některé jeho lekce. Samotný trénink obohacuji o zkušenosti z mé kariéry fitness trenéra, takže jsem schopný kvalitně předat jak protahování, ale i správné posilování a přípravu, která je často podceňována. Tím předcházíme zraněním a dbáme o svoje tělo. Moje lekce nebudou jen o přípravě a silových prvcích, ale také o napojení tance s hudbou, což je další potřebná věc pro breakdance. Můj poslední velký úspěch bylo umístění v TOP16 na KoresponDance Battle 2020, experimentální battle v ČR, kde se tančí na experimentální hudbu, jakýmkoliv tanečním projevem.

Týna Černá

Jsem tanečnice street dance, komunitní srdcař a freestylový nadšenec. Sama sebe vzdělávám v Brownies company. Moje neoblíbenější streetové styly jsou house a hiphop. Stejně jako tanec miluji studium psychologie a práci na sobě samé. Lekce obohacuji přesahem do koučování a všímavé práci s vlastním tělem. Tanec je pro mě formou vyjádření hudby v pojetí nás samých. Taková exprese nabízí stejně jako pilování samotné techniky, tak hledání cesty k vlastnímu sebe - vědomí, kde se podle mě rodí umělec, taneční svoboda a láska k freestylu.

Dan Batela

Shuffle dance. Info doplníme brzy, ale máte se na co těšit! :)