CENÍK KURZŮ

Ceník 2023/2024

Soul United Studio - U Kněžské Louky 32, Praha 3

Foxes

Děti Začátečníci, 1x týdně, Streetdance

2.900 Kč

Foxes

Děti Začátečníci, 2x týdně, Streetdance

3.900 Kč

Panthers

Děti Mírně pokročilí, 2x týdně, Streetdance

3.900 Kč

Pandas

Děti začátečníci, 1x týdně, Breakdance

2.900 Kč

Zebras

Junioři Mírně pokročilí, 2x týdně, Streetdance

4.700 Kč

Lions

Mládež/dospělí pokročilí, 2x týdně, Streetdance

4.700 Kč

Gorillas

Junioři/mládež mírně pokročilí/pokročilí, 2x týdně, Breakdance

4.200 Kč

Rodiče 

Dospělí 25+, bez omezení výkonnosti, 1x týdně

2.900 Kč

ZŠ Lobkovicovo náměstí

Penguins

Děti Začátečníci, 1x týdně, Streetdance

2.900 Kč

Co tě možná zájímá

1. Kam mám posílat příspěvky

Příspěvky na školné se platí převodem na účet, kdy Vám bude posláno posláno samozřejmě potvrzení o platbě. Níže zasíláme údaje pro platbu:

Číslo účtu: 215702229/5500
Variabilní symbol: rodné číslo přihlašeného
Zpráva pro příjemce: Jméno, příjmení, navštěvovaný kurz (např. Petr Lasička, Zebras)

2. Budu platit ještě za něco?

Nesoutěžní týmy nic navíc neplatí. Pokud však budete chtít, každoročně vytváříme v SU něco hezkého na sebe, případně nějakou SU vychytávku, aby si mohli naši studenti vzít něco na trénink, co mohou mít společného. Snažíme se za co nejnižší cenu, ale zase v rámci kvality 😊 Každý se rozhodne jestli a co chce. 

Pokud jde o soutěžní týmy, zde se platí předsoutěžní soustředění (pokud je organizováno), startovné na soutěžích (rozmezí 100-250Kč za start - dle soutěže) a samozřejmě soutěžní kostým. Ten se snažíme taktéž pořídit za rozumnou cenu. Další aktivity jako workshopy, nebo soustředění SU Summer jsou věci, které se platí zvlášť.

3. Je možné platbu rozdělit?

Určitě! Jsme lidi a rozumíme tomu, když se někdy nakupí víc věci najednou. Pokud potřebuješ platbu rozdělit, určitě se s tím domluv se Standou. Nepochybně najdete možnosti! 😊

4. Proč jsou názvy týmů podle zvířat?,

Chceme razit novou cestu a nechceme používat jen skupina A,B,C, atd..je to větší zábava, děti to baví a eliminuje se tím nadřazenost mezi sebou, naopak tím utužujeme soudržnost a týmového ducha SU 👑

5. Jak funguje nábor a rozřazení? Měl bych se obávat?

Vůbec ne! 😊 V SU nejsme proti sobě nastavení, abychom si na někoho ukazovali prstem, naopak. Rozřazení je pro nás orientační koho do jaké složky zařadíme na následující sezonu, jaký tým bude pro tebe ideální, aby jsi si odnesl ve fungování v SU co nejvíce. Není to žádný stres, žádný tlak. Jen se poznáme navzájem a v září je pro nás jako taková zkouška, jak kdo kam nejlépe patří.

6. Soutěží všechny týmy na všech soutězích?

Soutěže pro nás nejsou určitě naprostou prioritou. Prioritou pro SU je to, abychom dokázali v každém zažehnout jiskru lásky k tanci. Není to jen o kopírování pohybů, ale snažíme se, aby každý náš tanečník pochopil tanec jako takový a vědět CO a PROČ tancuje. Soutěže jsou ale fajn a pro řadu dětí to je slušný motor zamakat a zlepšovat se jako jednotlivec, ale i jako tým. Společné tréninky, komunikace a čas strávený v sále, nebo i na soutěži obrovsky stmeluje celou skupinu ❤️ Na jaké soutěže a s jakou skupinou pojedeme, tak se domlouváme vzájemně.

 Samozřejmě priorita je vytvořit zázemí pro každého studenta, prostor ve kterém se cítí dobře a může na sobě pracovat. Je krásné, když se pak tohle všechno v člověku smíchá a je vidět jeho obrovský růst jak taneční, ale i jako člověka.

7. Je SU jen tanec a tréninky?

Rozhodně ne. Velkou část náší filosofie a toho jaký máme směr je popsáno výše. Soul United vnímáme a bereme jako prostředí, kde každý může být sám sebou, roste jak tanečně, ale i jako osobnost, tvoří se, ale i získává nové přátelé a kamarády. Jsme k sobě velmi otevření a dbáme na to, aby se vytvářelo růstové prostředí.

Nevíš do jaké skupiny budeš patřit/kam se zařadit? Dozvíš se po náboru, případně po dohodě se Standou.

Pokyny k platbě dostanete emailem a přímo na kurzu.