SU SUMMER 2020

Soul United Summer je týdenní taneční akce pořádaná naší skupinou a na základě velkého úspěchu v roce 2019, tak letos děláme SU Summer znovu! :) Jestli chcete prožít týden plný tance, zábavy a kamarádů, je to ONO! :)

Soul United Summer není určen pouze pro členy Soul United. Je to pro každého, kdo má rád tanec, hudbu, dobrou energii, chcete načerpat nové zkušenosti a tanečních technik :)

.

Letošní summer se bude odehrávat v Počepicích. Resort najdete v okrese Příbram, kousek od Benešova (85 km od Prahy, jedna hodina cesty). 

Zajímá tě info o summeru? Tady ho máš, v bodech:

  • Kde? Počepice resort č.p. 22 (okres Příbram), Počepice 262 53
  • Kdy? 25.7. - 1.8.
  • Cena? 4350Kč

Celý týden bude opět nabitý kvalitními lekce, ale nebude chybět ani čas na to se bavit a užít si letní čas společně. Ať výlet, aktivní odpočinek, nebo další aktivity, které si na vás vymyslíme :D :) Bude to zase SUper týden a těšíme se na něj!

opět budeme mít exkluzivní edici triček na SU SUMMER 2020. Cena trička je 300Kč.

O kvalitní lektory, jak je vidět, není nouze! :)


Tlačítko pro přihlášení na SU Summer 2020 zde. 


Doprava :

je tento rok po vlastní ose. Z Prahy jede přímo k areálu bus (s jedním přestupem), pokud by byl dostatečný zájem o autobus (závazně!), není problém zařídit. Ozvěte se prosím do emailu.


Záloha a doplacení akce

Od přihlášení na SU Summer je potřeba odeslat zálohu 1500Kč do 14 dnů na účet Soul United (platební údaje dostanete po odeslání přihlášky emailem). Dokud není záloha připsána včas na účet, přihláška není považována za platnou. Zbytek kurzovného je potřeba uhradit do 31.5.2019 stejným způsobem jako zálohu. Možnost úhrady celé částky najednou je možné. Jestliže není zbytek za soustředění doplacen do termínu 31.5.2019, záloha propadá bez nároku její vrácení. 


Storno podmínky

Pokud se učastník odhlásí před 31.5.2019, storno poplatek činí 70% zálohy. V případě storna účastníka SU Summer po 31.5.2019 je storno 50% celkové částky. Pokud se účastník odhlásí méně než týden před začátkem akce, storno činí 80% částky, jestliže v den před konáním akce, či v den akce, storno poplatek činí 100%.


Malá ukázka toho, jak nám probíhal minulý rok :))