Soul United Summer 2019

Tanec, hudba, léto, kamarádi, zážitky a zábava. Jestli jsou ti tyhle věci blízké, čti dál :)

V létě nás čeká týden plný tance, zábavy, tance, hudby, skvělé energie a ještě jednou tance. Pojedeme na sever čech, kde si všichni společně užijeme Soul United Summer 2019

SU Summer není pouze pro členy Soul United, je otevřený i ostatním tanečníkům z jiných skupin, měst, apod.. Je pro všechny kdo mají rádi hudbu, tanec, chtějí načerpat nové zkušenosti a načerpat energii. 

Celá akce se koná v RS Netopýr, které je vyhlášeno jako centrum roku a nachází se v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Lužické hory, na rozhraní národního parku České Švýcarsko, na okraji obce Jiřetín pod Jedlovou, asi 5 km jihozápadně od Varnsdorfu a 15 km severně od Nového Boru. Je zde krytá taneční stage, divadelní stage, tak i vnitřní sály se zrcadly, či bez. 

  • Kdy: 7. - 14.7.2019
  • Kde: RS Netopýr, Jiřetín pod Jedlovou 320, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou
  • Cena: 3990Kč (přihláška odeslána do 31.1.2019) / 4290Kč
  • (členové Soul United 3990Kč bez ohledu na datum přihlášení)

Doprava: Bude zajištěna autobusová doprava z Prahy. Cena dopravy tam a zpět je 300Kč. Peníze za dopravu se budou vybírat v hotovosti při nástupu do autobusu společně s dokumenty potřebnými pro pobyt (bezinfekčnost, potvrzení od lékaře, apod.)

Záloha a doplacení akce: Od přihlášení na SU Summer je potřeba odeslat zálohu 1500Kč do 14 dnů na účet Soul United (platební údaje dostanete po odeslání přihlášky emailem). Dokud není záloha připsána na účet, přihláška není považována za platnou. Zbytek kurzovného je potřeba uhradit do 31.5.2019 stejným způsobem jako zálohu. Možnost úhrady celé částky najednou je možné. Jestliže není zbytek za soustředění doplacen do termínu 31.5.2019, záloha propadá bez nároku její vrácení. 

Storno podmínky: Pokud se učastník odhlásí před 31.5.2019, storno poplatek činí 70% zálohy. V případě storna účastníka SU Summer po 31.5.2019 je storno 50% celkové částky. Pokud se účastník odhlásí méně než týden před začátkem akce, storno činí 80% částky, jestliže v den před konáním akce, či v den akce, storno poplatek činí 100%.

 



Cena zahrnuje ubytování na pokojích, kvalitní strava 5x denně, pitný režim po celý den, taneční lekce, sportovní vyžití a další. 


Našim a Vašim dětem se budou věnovat kvalitní lektoři, jejich jména budeme postupně odhalovat. Sledujte naše stránky, instagram či facebook :) 



Přihlášku pro Soul United Summer 2019 najdete zde:

Elektronická přihláška slouží pouze pro nečleny Soul United. O přihlášku pro členy si zažádejte u svého lektora, nebo u Standy :) 

Kdo nás bude učit

Line up lektorů na SU Summeru

Standa Prošek

Organizátor, hip hop, choreo

Organizátor akce a zakladatel Soul United. Rád se ujme někeré z lekcí. Jeho specializací je hip hop choreo se smyslem pro detail, dynamiku a groovu! :) 

JK Sanchez

Choreo, house dance, hip hop

Sanchez je jedna z ikon naší České scény. Vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí a spoluracuje s různými zpěváky, apod. Netřeba moc představovat..SANCHEZ! :)

Radka Lišková

Afro, dancehall, kuduro

S Ráďou si zatancujeme a naučíme styly z Angoly a dalších afrických zemí. Její lekce jsou plné energie a moc se těšíme! :)

Keeta

Breakdance

I breakers si příjdou na svoje. Polovinu campu si vás pod křídla vezme Keeta. Jeho osobitý styl vás dostane :) 

Libuška

Ladies, dancehall fusion

S Libuškou si zkusíme od všeho něco, na co zrovna bude chuť...dancehall fusion, lyrical hip hop, ladies..? Nechme se překvapit, ale víme, že to bude pecka! :)

Majkl

Locking

Kdo nám pustí trochu funku do žil a budeme všichni pořádně "funky" (smradlaví :D)? Kdo jiný než Majkl! Těšíme se na pořádný protáčení zápěstí a vymazlený pointy!!

Léňa Méďa

Choreo

S Léňou si zkusíme jak afro rytmy, tak i hip hop choreografii s jejím osobitým stylem. Těšíme se! :)

Losky Rock

Breakdance

Další lektor pro breakdance. S Loskym si vychytáme různé koncepty a dozvíme se, jak se v bboying zdokonalovat ještě víc! Kvalitka!