O MNĚ
ŽIJU TANCEM A ON ŽIJE MNOU

Tanec nemá slov zapotřebí

Tento osobní profil vypracovala zastupující agentura Ree Art Production na základě letitých referencí od klientů, rodičů, tanečníků, dětí a kolegů.

Stanislav Prošek

Narozen 12.09. 1989 ve znamení Panny. Vystudoval hotelovou školu se zaměřením na management  a cestovní ruch. Jeho největší koníček se stal jeho povoláním. Profesionální tanečník, lektor, choreograf, porotce. Skupinu Soul United založil v roce 2014 a to s absolutními "netanečníky". V prvním roce se skupina pod jeho vedením již umístila na některých medailových pozicích. Ve své taneční branži je uznávaný a respektovaný. Vyučuje řadu stylů street dance: oldschool/newschool hip hop, break dance, house dance, funky aj., nejvíce se však zaměřuje na newschoop hip hop ("LA" hip hop) a break dance. Taneční zkušenosti nabyjí jak od českých lektorů, tak i v zahraničí ve světově známých tanečních studií v UK. Vypracoval se opravdu od píky a svou obrovskou houževnatostí, pílí, vytrvalostí a pokory si vydobyl zvučné jméno, které je dnes uznáváno. Účinkuje v tanečních reklamách a oblíbených televizních pořadech s VIP osobnostmi. I Vy s ním můžete tančit a připojit se ke skupině Soul United. Skupiny si velice váží, velice pro něj znamená a tak k ní také přistupuje. Skromný, ustavičně usměvavý optimista s velkým srdcem a ohromnou láskou k tanci a nadhledem k životu.


"Když tančíš, není zapotřebí slov. Naslouchej srdci a nech se jím vést. Roztančí ti duši a slova se rozplynou v záplavě emocí, které nemají slov zapotřebí. Naslouchej srdci a udělej, co Ti říká, překonej své limity."