SOUL UNITED
MÍSTO, KDE TVÉ SRDCE OŽIJE A DUŠE SE SPOJÍ TANCEM

"Když tančíš, nepotřebuješ slova. Poslouchej své srdce a nech se jím vést. Roztančí ti duši a slova se rozplynou v záplavě emocí, které nemají slov zapotřebí. Udělej, co Ti říká Tvé srdce.

 "Překonej své limity." 

"Propoj sílu všech živlů.".

Zakladatelem skupiny je tanečník, choreograf a porotce - Standa Prošek. 

Skupina vznikla v roce 2014

Taneční skupina Soul United má soutěžní charakter s více složkami. Rozdělených podle věku, zkušeností a tanečních stylů. Mimo jiné, budeme pořádat i různé taneční workshopy a taneční kurzy i pro nečleny skupiny. O všem se dozvíte včas. Nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek zde

TAJEMSTVÍ našeho úspěchu

Cesta k úspěchu je většinou trnitá a ne zcela jednoduchá. Chce to vytrvalost, odhodlanost jít si za svým vytýčeným cílem. Nenechat se odradit počátečními neúspěchy. Pokud chceme něčeho dosáhnout, musíme překonávat naše limity a stanovit si cíle v určitém časovém horizontu. Nepodlehnout negativním pocitům, ale naopak. Motivovat se jimi a brát je jako výzvu. Držet si směr a jít si za ním. Leckdy se může stát, že cíl je v nedohlednu, nebo zcela nedosažitelný. Pak je zapotřebí věřit sám v sebe a v lidi kolem nás. Podporovat se a jít dál za dalšími cíli. Být stále pozitivní a věřit, že píle bude sklízet ovoce. Jedině tak lze dosáhnout úspěchů, bez ohledu na to, jestli občas prohrajete, nebo vyhrajete. Vydržet a věřit, že odměna za vynaložené úsilí se dostaví.


Vítězství není vždy to podstatné, ale nebudeme zde lhát, že nás to netěší a není to pro nás ta největší odměna za vynaloženou dřinu a vytrvalost, kterou do do skupiny vkládáme. 

Posouvá nás to dál a dává sílu k dalšímu překonávání svých limitů. A nejen to. Zceluje to náš kolektiv, kterému dnes už všichni říkáme "naše druhá rodina". Zkrátka v sebe a sobě věříme...