SOUL UNITED

Tanec není jen o tanci

Tanec nevnímáme jen jako pohyb. Dáváme mu hloubku a procit. Chceme ho pochopit více, než jen na povrchu.

 "Posouváme svoje hranice" 

Zakladatelem skupiny je Standa Prošek. Choreograf, umělec, ale hlavně leader.

Taneční skupina Soul United vznikla v roce 2014. Hlavně na podporu tanečních znalostí, zkušeností a rozvíjení kultury. Chceme předávat nejen tanec, ale i podporu, seberozvoj a hlavně pochopení tance, že je to něco více, než jen soutěžní choreografie.

V SU máme jak soutěžní i nesoutěžní složky. Ty jsou rozdělené podle věku, zkušeností a tanečních stylů abychom dosáhli co nejefektivnější výuky. Mimo jiné pořádáme i různé taneční workshopy a taneční kurzy i pro členy SU. O všem se dozvíte včas. Nezapomeňte sledovat novinky a také sledovat facebook stránku.

Něco to stojí

Cesta k úspěchu není zcela jednoduchá. Chce to vytrvalost, odhodlanost jít si za svým cílem. Nenechat se odradit počátečními neúspěchy. Pokud chceme něčeho dosáhnout, musíme překonávat naše limity, nepodlehnout negativním pocitům, ale naopak. Motivovat se jimi a brát je jako výzvu. Držet si směr a jít si za ním. Leckdy se může stát, že cíl je v nedohlednu, nebo zcela nedosažitelný. Pak je zapotřebí věřit sám v sebe a v lidi kolem nás. Podporovat se a jít dál. Nevěsit hlavu a držet s teamem. Jedině tak lze dosáhnout úspěchů, bez ohledu na to, jestli občas prohrajete, nebo vyhrajete. Vydržet a věřit, že odměna za vynaložené úsilí se dostaví.


Vítězství není vždy to podstatné, ale nebudeme zde lhát, že nás to netěší a není to pro nás odměna za vynaloženou dřinu a vytrvalost, kterou do skupiny vkládáme. 

Posouvá nás to dál a dodává motivaci dál pracovat. A nejen to. Zceluje to náš kolektiv, kterému dnes už všichni říkáme "naše druhá rodina". Věříme jeden druhému.