SOUL UNITED
MÍSTO, KDE TVÉ SRDCE OŽIJE A DUŠE SE SPOJÍ TANCEM

O NÁS

"Když tančíš, nepotřebuješ slova. Poslouchej své srdce a nech se jím vést. Roztančí ti duši a slova se rozplynou v záplavě emocí, které nemají slov zapotřebí. Udělej, co Ti říká Tvé srdce.

 "Překonej své limity." 

"Propoj sílu všech živlů."

Zakladatelem skupiny je tanečník, choreograf a porotce - Standa Prošek. 

Skupina vznikla v roce 2014

Taneční skupina Soul United má soutěžní, ale i nesoutěžní charakter s více složkami. ty jsou rozdělené podle věku, zkušeností a tanečních stylů abychom dosáhli co nejefektivnější výuky. Mimo jiné, budeme pořádat i různé taneční workshopy a taneční kurzy i pro nečleny skupiny. O všem se dozvíte včas. Nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek zde

Něco to stojí

Cesta k úspěchu není zcela jednoduchá. Chce to vytrvalost, odhodlanost jít si za svým cílem. Nenechat se odradit počátečními neúspěchy. Pokud chceme něčeho dosáhnout, musíme překonávat naše limity, nepodlehnout negativním pocitům, ale naopak. Motivovat se jimi a brát je jako výzvu. Držet si směr a jít si za ním. Leckdy se může stát, že cíl je v nedohlednu, nebo zcela nedosažitelný. Pak je zapotřebí věřit sám v sebe a v lidi kolem nás. Podporovat se a jít dál. Nevěsit hlavu a držet s teamem. Jedině tak lze dosáhnout úspěchů, bez ohledu na to, jestli občas prohrajete, nebo vyhrajete. Vydržet a věřit, že odměna za vynaložené úsilí se dostaví.


Vítězství není vždy to podstatné, ale nebudeme zde lhát, že nás to netěší a není to pro nás odměna za vynaloženou dřinu a vytrvalost, kterou do skupiny vkládáme. 

Posouvá nás to dál a dodává motivaci dál pracovat. A nejen to. Zceluje to náš kolektiv, kterému dnes už všichni říkáme "naše druhá rodina". Zkrátka v sebe a sobě věříme...